ثبت نام تیزهوشان CAN BE FUN FOR ANYONE

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

ثبت نام تیزهوشان Can Be Fun For Anyone

Blog Article

داوطلبان باید از مدارسی که هم اکنون در آن جا درس می خوانند، گواهی اشتغال به تحصیل را دریافت کنند. 

سپس اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای مربوطه درج نموده و در آخر گزینه “ورود” را برگزینید.

ایران مشاوره: سلام ، وقتتون بخیر. با توجه به اینکه از سهمیه خود جهت ورود به دانشگاه شهریه پردا...

(دانش آموزان بایستی رمز عبور ورود به سامانه همگام را از مدیر مدرسه خود دریافت کنند)

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ در همین مقاله اعلام خواهد شد.

گام هفتم: در این مرحله دانش آموزان، باید عکس با کیفیت و پرسنلی خود را با حجم و اندازه خواسته شده بارگذاری کرده و در نهایت گزینه ” تایید ” را لمس نمایند.

با سلام، در حال حاضر امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از طریق سایت ثبت نامی را دارید.

سلام من به دلیلی نتونستم ترم اول رو خوب بدم معدلم ۱۷.۵۶ بود ولی همه پایه های هفتم و هشتمم ۲۰ بود هم ترم اول هم ترم دوم الان میتونم برا تیزهوشان ثبت نام کنم ؟

همچنین نصف سوالات به کتب درسی پایه های هشتم و نهم اختصاص دارد. برای اطلاع از ضریب و اهمیت هر درس، به جدول زیر توجه نمایید.

توجه داشته باشید هرگونه اختلال در آپلود عکس می تواند باعث بروز مشکل در روند نام نویسی گردد. در صورتی که اطلاعات وارد شده مورد تایید شما می حتی بیشتر بخوانید باشد، گزینه “ذخیره و بعدی “را فشار دهید.

سلام دخترم امسال میخواد آزمون شرکت کنه اگر قبول بشه احتمال جابجایی ما به یک استان دیگه سال بعدش هست آیا میتونم دخترم رو به شهر مقصد منتقل کنم یا خیر؟پایه ششمه

نکته بعدی که هنگام ثبت نام سمپاد باید رعایت شود محدوده قرارگیری مدرسه است با توجه به شرایط ویژه و سخت مدارس تیزهوشان در رابطه نقل و انتقال دانش آموزان، حتما دقت داشته باشید رفت و آمد دانش آموز را در نظر بگیرید.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان الویت اول و دوم بستگی به شهرتون و سطح مدارس بستگی داره

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ میزان استعدادهای تحصیلی و تحلیلی داوطلبان مورد سنجش قرار می‌گیرد. در این بخش نحوه نام نویسی در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ارائه شده است.

Report this page